Položky 0
TOYOTA CH-R GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

TOYOTA CH-R GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

TOYOTA CH-R GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

Zlepšenie zvuku v tejto Toyote dostali za úloho reproduktory od nemeckej značky Ground Zero. Predné aj zadné dvere sme poriadne vytlmili, vonkajší plech  Autofun M3/5ks/,DrARTEX Medium /4ks/ vnútorný plech a Autofun M1 /5ks/ na tapacír a odhlučnili Neoprene 6 /4ks/. Do takto upravených dverí sme osadili pomocou MDF redukcií komponentné reproduktory Ground Zero GZTC 165TXII a do zadných GZTF 16. Výmeniu reproduktorov sme dosiahli lepší zvuk a samozrejme aj vytlmenie a odhlučnenie prospelo zvuku a komfortu počas jazdy. V prípade potreby je možné pokračovať v zlepšovaní podľa potrieb zákazníka či už pridaním zosilňovača na reproduktory pre dosiahnutie lepšieho vybudenia, alebo dopojenie subwoofera. Montáž nám trval 1 pracovný deň a cena práca + materiál 650eur.

TOYOTA CH-R GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

  • Reproduktory od značky Ground Zero predávame a montujeme už dlhé roky a sme s nimi veľmi spokojný. K týmto reproduktorom odporúčame aj tlmenie nakoľko to výrazne zlepší kvalitu zvuku a komfort z jazdy. Ground Zero  reproduktory sú vhodné pre každodenného poslucháča, ale aj pre náročnejších v kombinácii so zosilňovačom.

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu