Položky 0

TOYOTA COROLLA VERSO TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY HERTZ

TOYOTA COROLLA VERSO TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY HERTZ – Zákazník k nám prišiel s požiadavkou na zlepšenie hudby v tejto Toyote. Po rozhovore a zvážení všetkých za a proti sme zvolili základnú úpravu, ktorú treba vždy spraviť a to tlmenie, odhlučnenie predných dverí a samozrejme výmenu reproduktorov. Tlmenie vonkajší + vnútorný plech dverí STP GOLD /6ks/. Na tapacír sme použili STP Silver /3ks/. Odhlučnenie dverí  EVOTEC N6 /2ks/ sme nalepili na vonkajší plech. Do takto upravených dverí sme osadili do lakovaných MDF redukcií Hertz K 165 jedná sa síce o „lacnejšie“ reproduktory, ale stále sa jedná o taliansku značku Hertz, ktorá patrí medzi kvalitnejšie značky.  Ako sa vraví „z jedlom rastie chuť“ je možné do budúcna spraviť zadné dvere, dopojiť zosilňovač s, alebo bez DSP procesora, alebo subwoofer, alebo aj nič. Táto úprava nám trvala 4h.

TOYOTA COROLLA VERSO TLMENIE STP EVOTEC REPRODUKTORY HERTZ

Filozofia HERTZ

Hertz, jednotka frekvencie, počet cyklov za sekundu.

Od názvu značky až po vlastnosti produktu všetko v Hertz car audio odráža to, že sme spoločnosť zameraná na výkon a dizajn.

Nadšenie pre hudbu rezonuje v tíme Hertz a leží v centre všetkého, čo robíme. V priebehu rokov sme vybudovali vynikajúci tím talentovaných a zanietených inžinierov, ktorí sa zaviazali navrhovať produkty najvyššej úrovni.

Každý nový projekt vychádza z potrieb fanúšikov a nadšencov. Je vyvinutý tak, aby ich spojil so hudbou a jej emóciami.

Filozofia spoločnosti Hertz je jedinečnou kombináciou prvotriedneho zvuku, tradície, dômyselných inovácií a vysokej kvality, kombinovaných v kompletnej rade produktov pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Odkazy : HERTZ

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu