Položky 0

TOYOTA RAV 4 AUTOFUN DRARTEX EVOTEX JL AUDIO

Toto auto samozrejme ponúka aj komfort a pohodlie, ale zvuk však dostatočný nebol a tak sme pristúpili ku štandardnej úprave/prvému kroku a to je vytlmenie/odhlučnenie predných dverí a samozrejme výmenu reproduktorov. Vytlmenie sme použili 3mm materiál Autofun 3/2ks/ na vonkajší, DrARTEX Medium na vnútorný plech /3ks/ a na tapacír Autofun M1 /2ks/. No a na vonkajší plech na tlmenie sme nalepili odhlučnenie 6mm neoprén EVOTEC /2ks/. Tým pádom sme zamedzili rezonanciám dverí, prenikaniu hľuku do/z auta a teda zlepšenie komfortu jazdy a zvuku. Reproduktory JL Audio C1 650 komponetné do predných dverí  sme osadili do lakovaných MDF redukcií. Zvuk je samozrejme lepší a je možný upgrade o zosilňovač, reproduktory sú dobré ako na rádio tak aj na zosilňovač. Cena práca + materiál 330Eur, čas potrebný do 4 hodín.

TOYOTA RAV 4 AUTOFUN DRARTEX EVOTEX JL AUDIO

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu