Položky 0

Trojpásma Power od JBL

 JBL P6563CJBL P6563C Nov inkou v ponuke JBL sú 3-pásmové reproduktory P6563C so zaťažitelnosťou 90W (RMS) / max. 270W. Vyšia lineárna výchylka membrány woofera (±5mm), 2Ω cievka woofra (avšak s celkovou impedanciou systému 4Ω) a materiál mebmrány Plus One voštinovo-laminátové (HCL) zaručujú výborný prednes a aj tlak. V tomto čísle sú z tejto série reproduktory v teste, takže sa dá približne odhadnúť na aký žáner sa hodia. Pokiaľ sa nebojíte montáže, je toto 3-pásmo najlacnejšou kvalitnou alternatívou. Cena je 7690 SK / 255,26 Euro.

 

Zdroj: autohifi&navigacie

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu