Položky 0

Útok na bubienky….

Pri vyšších hlasitostiach som musel naštartovať auto, nakoľko poistka v zosiku občas vypla, málo šťavy….. Subwoofer bol samozrejme úplne nový, a tak som musel počkať s maximom a len tak ho zahrať. Včera cestou s práce mu R&B už dalo zabrať, a vďaka dostatku šťavy z alternátora nebol problém poriadne zabúchať. Dnes cestou do práce dostal zase zabrať, a môžem povedať, že set tohto subwoofra so zosilňovačom digitálnym za 399,-Eur pre tých čo chcú búchať je super. Basy sú pekné mäkké, tlak je cítiť imidž ako sa patrí objem 55l nejako v kufri nezavádza, tak nie je o čom rozmýšlať.

 

gz5

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu