Položky 0
2010/11/andrejove_loga_audiotuning-novinka.jpg

Veľký bojovník.

 

Čo sa týka výbavy ide o diaľkový ovládač, zobrazovanie aktuálneho napätia, vnútornej teploty a úrovne vybudenia. No a samozrejme ma zaujal aj výkon 2x150W pri 4Ohmov, 2x250W pri 2 Ohmov, alebo podľa mňa najdôležitejší a najvyužívanejší údaj 400W pri 4Ohmov, čo je postačujúce na väčšinu subwoofrov ktoré mám v ponuke a používame na ozvučovanie áut, resp. dokreslenie basovej zložky frekvenčného pásma. No a nakoniec niečo povzbudzujúce cena je podľa mňa viac ako výborná 139,90Eur.

07997

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu