Položky 0
VIBE JBL Ground Zero

VIBE EDST 216C-E6

Vždy sa snažíme nájsť riešenie aj pre zákazníkov, ktorý majú nižší rozpočet. Tento krát sme zaradili do nášho sortimentu reproduktory VIBE EDST 216C-E6 anglickej značky. Ich akciová cena je 49,90eur /bežna MOC 69,90eur/ takže sa jedná o najlacnejšie 165 mm komponentné reproduktory. Určite sa nejedná o High End reproduktory, ale vzhľadom na cenu určite spravia radosť. Pár technických údajov: 16,5 cm 2-pásmové komponentné reproduktory, 70W RMS, 140W Max, 50 mm montážna hĺbka, frekvenčný rozsah 65-20.000Hz, impedancia 4 Ohm, 25 mm výškový reproduktor, mriežky v balení.

 

VIBE EDST 216C-E6

 

VIBE Audio

bola založená v roku 1993 a odvtedy sa venuje vývoju a výrobe inovatívnych zvukových zariadení.

 

odkazy : VibeCoUk

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu