Položky 0

VIDEO: GROUND ZERO PRE MERCEDES

Nieje to žiadna novinka, je to už nejakú chvíľu v ponuke. Každopádne aj Ground Zero vyrobilo do Mercedes Benz Plug&Play reproduktory. Jedná sa o komponentné reproduktory do dverí o priemere 10cm stredobass a 25mm výškový reproduktor. No a na posilnenie / doplnenie basovej zložky 20cm reproduktory pod nohy vodič+spolujazdec. Už len prežiť túto „korona mrchu“ a všetko bude super.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 7 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu