Položky 0
VIDEO : NIGHTSTAR PARTYBUS

VIDEO : NIGHTSTAR PARTYBUS

VIDEO : NIGHTSTAR PARTYBUS – Zatiaľ náš asi najväčší projekt. Nezaskočí náš žiadna výzva a aj do toho projektu sme sa pustili v plnom nasadení. Zadanie bolo jednoduché. Urobiť pártybus. Tak sme sa do toho pustili. Okrem parádneho ozvučenia sme robili svetelné efekty, parostroj, led osvetlenie, pípu na pivo a veľa ďalších detailov aby ste si jazdu v tomto párty bude čo najviac užili.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 5 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu