Položky 0
VIDEO: PREDSTAVENIE JBL FUSE

VIDEO: PREDSTAVENIE JBL FUSE

VIDEO: PREDSTAVENIE JBL FUSE – Je to také „menšie“ zlo. Subwoofer malých rozmerov, ktorý viete rozdeliť na dva „slim“ a možno vlezú pod sedadlá, alebo sa dajú osadiť na chrbtovú časť zadných sedadiel. Každopádne za 230eur pasívny subwoofer no neviem, ale pre tých čo chcú malililililinký subwoofer nech sa páči. Každopádne myšlienka super.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu