Položky 0

VIDEO TEST SUBWOOFER Pioneer TS-A2000LB.

VIDEO TEST SUBWOOFER Pioneer TS-A2000LB. Pred časom som naskladnil malý subwoofer od Pioneer osadený zaujímavo riešeným 8“ basovým reproduktorom. Samozrejme vždy všetko rozoberiem a vyskúšam než sa to začne u nás predávať.

Zapojenie. Niečo som už popísal v minulom článku a teraz prišiel rad na vyskúšanie. Zapojenie v mojom Volve na zosilňovač Ground Zero GZNA 1.2550DXII na 2Ohmy. Môj záver z testu je ten, že aj v mojej zostave bol počuť a veľmi ma to prekvapilo, čakal som, že bude stratený. Každopádne reálne ho vidím v menej výkonných zostavách, kde je požiadavka na dokreslenie spodného pásma a hlavne malých rozmeroch. Napríklad nejaké lepšie komponenty do predných vytlmených a odhlučnených dverí, 4 kanálový zosilňovač a tento subwoofer. Takže určite sa bude u nás používať.

Upozorňujem, že pod sedadlo nevojde a pre tých čo potrebujú 30cm v bassreflexe je toto úplne mimo. Takže vždy treba reálne zhodnotiť to čo potrebujete a radšej sa s niekym o tom poradiť.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu