Položky 0

VW ARTEON ESX SUBWOOFER

VW ARTEON ESX SUBWOOFER Na doplnenie basovej zložky sme použili subwoofer do rezervy vozidla ESX V1100A. Aj prémiová zostava ma subwoofer v rezervnom kolese a nakoľko zákazník nechcel v kufri nič tak jediná možnosť je do rezervy. Subwoofer má káblové ovládanie, vďaka ktorému si vete nastaviť hlasitosť, frekvenciu, Bass boost a fázu. Montáž nám trvala 3h cena práca + materiál 460eur.

SUBWOOFER ESX V1100A DO REZERVY

Do našej ponuky sme zaradili aktívny SUBWOOFER ESX V1100A DO REZERVY. Jedná sa o aktívny subwoofer, takže nieje treba zosilňovač. Výkon je 150/300W RMS/MAX. Vstavaný zosilňovač ma možnosť pripojenia signálu cez RCA, alebo pomocou vysokoúrovňového vstupu s funkciou AUTO ON. Pre ľahšie nastavenie zvuku je pribalené káblové ovládanie, pomocou ktorého si viete nastaviť hlasitosť, fázu, LPF a samozrejme aj Bass Booost.  Veľkosť basového reproduktora je 28cm a stredom magnetu je otvor, cez ktorý sa subwoofer „šroubuje“ do úchytu rezervy. Rozmery priemer 36cm a výška 14,5cm.

Odkazy : ESX

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu