Položky 0
VW GOLF 7 R EVOTEC TLMENIE ODHLUCNENIE

VW Golf 7 montáž tlmenia a odhlučnenia

Vytlmením dverí zabránime prenikaniu hluku do kabíny a reproduktorom urobíme lepšie prostredie na reprodukciu hudby. Na vonkajší plech dverí sa nalepí tlmenie, a následne aj odhlučnenie. Ďalej dvere „uzavrieme“ tlmením a pokračujeme na tapacír. Ten taktiež vytlmíme a odhlučníme akustickým rúnom. Väčšinou odporúčame urobiť všetky 4 dvere naraz. Ale nie je problém to urobiť aj na dvakrát ako v tomto prípade. Taktiež odporúčame tlmenie dverí spojiť s výmenou reproduktorov. V ponuke máme základné reproduktory, ktoré máme otestované a vieme že bežný poslucháč bude spokojný. Taktiež máme aj profesionálnejšie na ktoré už ale odporúčame dopojiť zosilňovač aby boli dostatočne vybudené.

V tomto prípade bolo v aute osadené DYNAUDIO audiosystém a tak sme reproduktory nemenili. Samozrejme po vytlmení a odhlučnení aj Prémiový zvukový systém hrá lepšie.

Použitý materiál : Evotec 2.4, Evotec 2.0, Evotec neoprene 10mm, STEG S7

Tento krásavec bol u nás aj na fóliach www.tuningfolie.sk

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu