Položky 0

VW PASSAT ALLTRACK DYNAUDIO TLMENIE EVOTEC SUBWOOFER JBL

VW PASSAT ALLTRACK DYNAUDIO TLMENIE EVOTEC SUBWOOFER JBL – V tomto Passate je osadené Dynaudio a zákazník je so zvukom spokojný. Vadili mu rezonancie a to je práca pre nás. Na vytlmenie vonkajšieho a vnútorného plechu dverí sme použili EVOTEC 2,4 a EVOTEC 2,0 a na vytlmenie tapacírov EVOTEC 2,0. Tým sme zabránili prenášaniu rezonancií a vytlmený diel sa správa akusticky neutrálny teda neprenáša-nereaguje na frekvencie. Na vonkajší plech sme na tlmenie nalepili odhlučnenie EVOTEC Neoprene 6. Čas potrebný k montáži 6 hodin. Na doplnenie basovej zložky sme namiesto OEM subwoofra v rezerve zapojili aktívny subwoofer JBL Basspro 12, ktorý je samozrejme možné odpojiť a vybrať a zapojiť pôvodný v prípade potreby kufra.

Odkazy : JBL

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu