Položky 0

VW PASSAT B7 HERTZ GROUND ZERO BOA EVOTEC AUTOFUN

Občas sa vďaka zákazníkom dostaneme k montáži „historických“ kúskov. Tento krát to boli reproduktory Hertz HSK 165 staré, dobré a poctivé J Každopádne som rád, že som si mohol pripomenúť staré časy. Dvere sme poriadne vytlmili a odhlučnili a do lakovaných MDF redukcií sme osadili spomínané Hertz-e. Vytlmenie odhlučnenie sme použili  od EVOTEC-u. Pripojenie zosilňovača a reproduktorov sme riešili pomocou konektorov a novej kabeláže, aby sme zabránili poškodeniu pôvodnej a samozrejme v prípade potreby vedeli bez problémov demontovať a osadiť všetko do pôvodného stavu. Reproduktory sme napojili na 4 kanál Hertz a subwoofer na Ground Zero. Aj zosilňovače sú výrobou staršie, ale stále krásne funkčné. Preto vždy vravím, treba kúpiť kvalitné veci a vedia sa potom prehadzovať s auta do auta. Montáž nám trvala 2 pracovné dni.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 15 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu