Položky 0

Tlmenie a montáž reproduktorov VW PASSAT B8

Na tento VW Passat B8 som sa osobne veľmi tešil. Skvelý zákazník, skvelý projekt. Osadiť namiesto predného dvojpásma rovno trojpásmo. A tak najprv ako sa sluší a patrí sme dvere vytlmili a odhlučnili. Vonkajší plech dverí sme vytlmili EVOTEC 2,4 a vnútorný plech sme vytlmili tlmiacim materiálom EVOTEC 2,0 a na tapacír sme aplikovali EVOTEC 2,0. Tým pádom máme vyriešené rezonovanie/stŕpanie dverí a tapacíru. Na zlepšenie komfortu počas jazdy sme dvere samozrejme aj odhlučnili. Na vonkajší plech sme nalepili EVOTEC Neoprene N6 a na tapacír STEG S7. Rozdiel je v komforte a nestŕpaniu dverí počas reprodukcie, alebo jazdy. Do takto upravených dverí sme osadili reproduktory Audison. Ako som spomínal do predných trojpásmové Audison APK 163 a do zadných dvojpásmové Audison APK 165. Zvuk po rozohraní je lepší ako sérioví a dá sa vylepšiť, keď bude záujem o DSP zosilňovač, alebo subwoofer.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu