Položky 0

VW Passat Ground Zero Bass Kit

VW Passat Ground Zero Bass Kit – Poznáte to, všetko OK ale málo bassov a to je problém, keď máte v aute často jazdiť. V tomto Passate sme to vyriešili po dohovore so zákazníkom pomocou Bass Kit-u od Ground Zero. 12 palec v štrbinovej ozvučnici a k tomu dvojkanálový zosilňovač s možnosťou pripojenia aj na OEM autorádio. Zosilňovač je osadený v dvojitej podlahe kufra a subwoofer je dopojený na dostatočne dlhý kábel. Takto sa s ním dá manipulovať a v prípade potreby sa dá odpojiť vďaka konektoru.

Montáž nám trvala 2 hodiny a cena práca plus materiál 320eur.

Pripravili sme pre vás BASS SET od Ground Zero ktorý ulahodí ušiam aj náročnejšieho poslucháča. Pokiaľ vám chýbajú bassy a doteraz ste nevedeli čo s tým tak toto je riešenie!! Tento BASS SET obsahuje aj kabeláž potrebnú na zapojenie, teda 20 mm napájací set. 12 “subwoofer box, 30cm woofer s IMPP membránou, 350W RMS, objem 37 litrov, rozmery 440 x 365 x 390 mm + zosilňovač dvojkanál 300W, HIGH / LOW pass, Bass Boost, RCA aj vysokoúrovňový vstup.

Odkazy : Ground Zero

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu