Položky 0

Tlmenie a odhlučnenie VW Tiguan

Tlmenie je dôležitý krok k lepšiemu komfortu pri jazde. Zabraňuje rezonanciám a pohlcuje hluk či už z okolia alebo z auta. V tomto aute sme sme sa so zákazníkom rohodi, že urobíme dvere, priestor pod nohami, kapotu a torpédo.

Kapota

Na kapou sme použili tlmenie STP Black Gold a odhlučnenie Evotec Neoprene 6mm. Vytlmením kapoty obmedzíte hluk, ktorý ide od motora smerom von. Je odporúčané pri tlmení kapoty vyttlmiť aj torpédo.

Torpédo

Na torpédo sme použili tlmenie DrArtex Quatro a odhlučnenie Evotec neoprene 10mm. Je priestor v motore. Presnejšie priestor pod stieračmi. Ako môžte vidieť na fotkách tento priestor je väčšinou pomerne prázdny a dobre prenáša hluk z motora do kabíny auta.

Priestor pod nohami

Tu sme použili tlmenie STP Black Gold a odhlučnenie Evotec Neoprene 6mm. Vytlmením priestoru pod nohami obmedzíze hluk od cesty, motora a kolies. Je to veľmi obľúbený a spoľahlivý spôsob ako urobiť vaše auto komfortnejšie.

Tlmenie dverí

Na tlmenie dverí bežne používame tlmenie STP Black Gold , Autofun M1 a odhlučnenie Evotec Neoprene 6mm + Steg S7 na tapacír. Tak to bolo aj v tomto prípade. Takéto vytlmenie dverí nie len zlepší zvuk reproduktorov v aute ale taktiež zabráni prenikaniu hluku od cesty a okoloidúcich áut.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu