Položky 0
2011/01/audiotuning-NASE-rady.jpg

Výber ozvučnice pre Váš subwoofer

Dôležité je vedieť to, že neexistuje univerzálna ozvučnica, ktorá dokáže poskytnúť ideálnu frekvenčnú charakteristiku, najvyššiu zaťažiteľnosť, SPL… Preto odporúčame našim zákazníkom poradiť sa pri výbere subwoofera, kde vieme na základe Vašich požiadaviek navrhnúť pre Vás ideálny typ ozvučnice samozrejme v závislosti od typu vozidla, štýlu hudby.. Či už je to uzavretá, alebo basreflexová ozvučnica dôležitým faktorom je jej precízna výroba z kvalitného materiálu (štandardne sa používa MDF). Naším zákazníkom ponúkame viacero možností dizajnových aj farebných od návrhu až po montáž. Pri návrhu ozvučnice vieme reagovať na Vaše požiadavky a zhotoviť ozvučnicu s ohľadom na veľkosť batožinového priestoru a či už to bude ozvučnica úzka, hlboká, nízka, so skosenou zadnou hranou, alebo kocka s basákom s predu, zhora či zboku to je len a len na Vás. Pre ilustráciu pripájame zopár fotiek, kde môžete vidiet rozdielne typy subwooferových ozvučníc.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu