Položky 0
VYHREV SEDADIEL PRECALUNENIE BMW 320 3588 2

VÝHREV SEDADIEL PREČALÚNENIE BMW 320

V zimnom období je lepšie a je jedno či máte alebo nemáte kožené čalúnenie sedadiel aby pre lepší komfort boli sedadlá vyhrievané. Už niekoľko rokov, cca 10, používame výhrevy. Takže máme ich overené a radi ich montujeme naším zákazníkom. Výhrev sa montuje aj na sedaciu aj na chrbtovú časť sedadla. To na ktore sedadlá záleží od požiadavok a financií zákazníka. Aj keď je výrazne lacnejší ako od výroby montované prdsa len to niečo stojí. Výhrev má dva stupne výhrevu a samozrejme polohu keď je vypnutý. My si ešte u nás vždy spravíme svoji inštaláciu, ktorá je chránená poistkou, aby v prípade poruchy, alebo poškodeniu bol náš elektrický okruch chránený. Montáž trva cca 3-6 hodín dvaja montážnici, podľa toho či jedno alebo dve sedadla.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu