Položky 0

Vylepšenie VW Sharan pre potreby majiteľa.

VW SHARAN MULTIMEDIA ZAZNAMOVA KAMERA AUTOFOLIE.

Máte dobré síce staršie auto, ale vyhovuje Vám, len Vám chýbajú možnosti z modernejších novších áut. Tak isto po kúpe auta zistíte, že Vám tam niečo chýba a tak je potrebné chýbajúce veci doplniť. V tomto prípade chýbala záznamová kamera, moderná Multimédia a samozrejme kvalitné autofólie.

Multimédia Pioneer SPH-DA360DAB.

V aute sme menili autorádio pre doplnenie týchto funkcií. Zvolili sme multimédiu Pioneer SPH DA360DAB. Napojenie samozrejme bez poškodenia kabeláže. Použitá kabeláž ovládanie na volante pre zachovanie možnosti ovládania na volante pre väčšiu bezpečnosť počas jazdy. Táto Multimédia ma veľa funkcií a možností a hlavne bezdôtový CarPlay AndroidAuto. Samozrejmosťou je USB, AUX, AM, FM, BT, BT audio a možnosť dopojiť parkovaciu kameru pre ľahšie a bezpečnejšie parkovanie.

Záznamová kamera.

Záznamová kamera Kenwood DRV A100 slúži na záznam situácie pred vozidlom, či už počas jazdy, alebo aj počas parkovania vďaka voliteľnej sady pre parkovací režim Kenwood CA-DR1030. V prípade nehody Vám pomôže preukázať Vašu nevinu. Je dobré v dnešnej „uponáhlanej“ dobe mať svedka so sebou. Malá kamera s tým najnutnejším: HD (1280×720) záznam, 2″ displej, G senzor a možnosť parkovacieho režimu. V kamere je rovno z výroby vložená 16 GB SD karta.  Kameru tak stačí len vybaliť, zapojiť v aute a hneď je pripravená zaznamenávať vaše jazdy. Vstavaný trojosový G senzor s nastaviteľnou citlivosťou detekuje sily pôsobiace na váš automobil, ak presiahnu určitú hranicu, kamera záznam zamkne.

Autofólie Premium SunTek HP05.

K rodinnému autu, akým VW Sharan rozhodne je, patria aj okenné autofólie. Montáž BEZ rozoberania, skoro na počkanie. Prečo autofólie? Nejde len o zatmavenie pre dosiahnutia súkromia a „schovania“ vecí v aute pred pohľadmi zlodejmi, ale hlavne ide o odraz UV, iR žiarenia a tepla. Počas jazdy bude na Vás menej „piecť“ slniečko, interiér sa bude menej prehrievať a teda bude cesta komfortnejšianároky na klímu sa znížia.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta. V tomto prípade 6h.

Koľko takáto úprava stojí?

Cenovo sa hýbeme cca 940eur.

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu