Položky 0

Vylepšenie zvuku BMW X5.

BMW X5 REPRODUKTORY SUBWOOFER.

V tomto prípade sme riešili nedostatok basovej zložky. Samozrejme auto nebude mať zákazník 10 rokov, tak to muselo byť vyberateľné v prípade predaja.

Čo sme robili?

Do kufra sme osadili monoblok Gladen RC 1200c1, ktorý je veľmi „spratný“ a s výkonom 400/650/1120W RMS 4/2/1 Ohmu, veľmi nápomocný pri riešení basovej zložky. Samozrejme čo by bol monoblok bez subwoofera. Tam výber padol na menší, ale výkonný subwoofer od ESX QXB10 s výkonom 600/1200W RMS/MAX. Samozrejme veľkosť je pre každého individuálna, pre niekoho je veľkí pre niekoho akurát. Rozmery sú 50x34x33/25cm. Aby ste mali zábavy presne toľko, koľko si prajete, osadili sme „po ruke“ vodiča káblové Bass Remote /koliečko na pridávanie radosti/. No a nakoľko sú BMW známe absenciou výškových reproduktorov /podľa výbavy/, vymenili sme predné reproduktory za koaxiálne s osadením výškovým reproduktorom.

Prečo sme nedali komponentné?

Odpoveď je veľmi jednoduchá, cena líšt s otvorom na výškový reproduktor pre tento model cca 500eur za obe strany spolu.. Zákazník nebude mať auto dlho a tak je to vyhodená suma.

Koľko trvá takáto montáž?  Tento úkon stíhame do jedného pracovného dňa.

Koľko takáto úprava stojí? Cenovo sa hýbeme do 1000eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu