Položky 0

Výmena reproduktorov HK za Audison BMW X5 G05.

BMW X5 G05 HYBRID HK EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE AUDISON.

V tomto aute sme menili Harman Kardon príplatkový systém za OEM riešenie od Audison-u. Vďaka OEM riešeniam od iných výrobcov je možná výmena bez straty záruky.

Tlmenie a Odhlučnenie.

Začali sme tlmenímodhlučnením dverí. Použili sme tlmenie EVOTEC 2,0  na vonkajší a vnútorný plech dverí a aj na tapacír. Odhlučnenie EVOTEC NEOPRENE N6 na vonkajší plech a EVOTEC EBSORBER 15WAVE na tapacír. Tlmili sme predné aj zadné dvere. Toto je naše najobľúbenejšie tlmenie a odhlučnenie dverí, použité sú veľmi kvalitné materiály a vzhľadom na možnosti priestorové aj dostatočne hrubé. Spolu 5 vrstiev na jedny dvere /3x tlmenie a 2x odhlučnenie/

Reproduktory.

V aute pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku sme použili komponentné reproduktory  do predných a zadných dverí a do priestoru kufra a samozrejme center. Takže dve sady na dvere Audison APBMW K4E, jednu sadu do kufra Audison APBMW K4M a center  Audison APBMW K4C. Požiadavka bola ja na výmenu basových reproduktorov pod sedadlom vodiča a spolujazdca za Audison APBMW S8.  A ako je to s tym Plug&Play u Audison? Ja osobne mám veľmi rád Audison OEM riešenie pre BMW a bol úplny Plug&Play. V tomto vozidle bolo všetko v poriadku. Osadenie aj napojenie bolo v poriadku.

Prečo sa nemenil Harman Kardon DSP zosik?

Zákazník nemal problém s rozpočtom, len sme chceli zistiť spolu, čo presne mu treba a čo je zbytočné. Momentálne zákazník testuje, či mu toto stačí, alebo pristúpime aj k výmene DSP zosilňovača. Ďalší upgrade samozrejme je možný aj dodatočne.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od počtu reproduktorov na výmenu. V tomto prípade jeden pracovný deň.

Koľko takáto úprava stojí?

Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a počte reproduktorov. V tomto prípade si zákazník nakúpil všetko sám, každopádne obdobná sada by u nás bola na komplet cena cca 2000eur.

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu