Položky 0
2011/09/vypredaj_at.jpg

Výsoká rada za super cenu

Skvele reproduktory od JBL z vyššej série POWER sú teraz vo výpredaji z 169,- Eur na 139,- Eur. Jedná sa o 165mm komponentové reproduktory so skvelou citlivosťou 94dB a frekvenčnou charakteristikou 43Hz -23kHz. Samozrejme treba aj výkon 90/270W spomenúť. Osobne by som tieto kompá spojil so 4 kanálovým zosilňovačom Infinity Ref 475. To by bola skvelá zostava. Mali sme možnosť tento set počuť a muzikálnosť je na vysokej úrovni. 

 V danej cenovej triede sa jedná podľa mňa o výnimočné reproduktory, ktoré prekvapujú vynikajúcim zvukom .

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu