Položky 0
Sample Image

WRX subwoofre, basové reproduktory

Avšak WRX subwoofre sú iné. Oproti klasickým riešeniam vyžadujú menej, než polovicu montážnej hĺbky a aj ich šírka je oveľa menšia. Ich zvuková kvalita však pripomína boxy väčších rozmerov, nemusia nič skrývať.

Kôš reproduktorov priemeru 25 cm a 30 cm je mimoriadne plochý. A nie iba toto umožní ich zabudovanie do malej reprobedne; ale ich konštrukcia a aj parametre použitých súčiastok boli určené tak, aby sa reprodukovali s dobrou zvukovou kvalitou aj v bedni s menším objemom. Ďalšou kuriozitou je samotná membrána. Tá bola vyhotovená z hliníka, bez použitia prachovky. Vyleštili ju a potom nalakovali. Vďaka tomu majú mimoriadne elegantný a unikátny vzhľad. Gumový záves je široký, ktorý umožní väčšie výkyvy membrány a tým pádom aj lepšie basy. Ak si obzriete bedňu z blízka, zistíte, že nie len kvôli super plochému prevedeniu je výnimočná, ale aj pre jej špeciálne farbenú povrchovú úpravu. Táto úprava je úplne nezvyčajná vo svete subwooferov do auta, veď v skoro každom prípade sú pokryté nudným a lacným čalúnením. Na základe týchto skutočností možno vyhlásiť, že tieto subwoofer boxy sú na trhu jedinečné.

Zabudované basové reproduktory (WRX 2540 a 3040) sú dostupné aj samostatne, tak každý priaznivec hudby, ktorý je aj trochu domácim majstrom, môže navrhnúť a vyrobiť subwoofer na základe svojej jedinečnej predstavy alebo vytvoriť špeciálnu montáž basového reproduktora do vlastného vozidla. Príslušenstvom basových reproduktorov je elegantný dekoračný prstenec sivej farby, ktorý môžete vidieť aj na subwooferi.

 

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu