Položky 0

Záznamová a parkovacia kamera Fiat Doblo.

FIAT DOBLO PARKOVACIA ZAZNAMOVA KAMERA. V dnešnej dobe je dobré mať „svedka“, občas sa to hodí. V tomto prípade sme montovali prednú a zadnú záznamovú kameru samozrejme aj s parkovacím režimom. Toto zariadenie funguje aj ako parkovacia kamera.

Autokamera integrovaná v spätnom zrkadle, so vstavaným 10″ dotykovým displejom. Zrkadlo slúži ako 2-kanálové nahrávacie zariadenie a súčasne ako parkovací monitor, ktorý pri cúvaní zobrazuje priestor za vozidlom vo vysokom rozlíšení. Zrkadlo umožňuje split obrazu – súčasné sledovanie záberu prednej a zadnej kamery a upevňuje sa na pôvodné zrkadlo pomocou príchytiek. LCD displej je dotykový a jedine čo treba dokúpiť je 32GB micro SD karta na ukladanie záznamu.

Zadná parkovacia kamera je univerzálna a mala by byť vhodná na montáž do väčšiny áut. Uhol záberu je 150 stupňov predná a 130 stupňov zadná kamera. Parkovacie kamery čo montujeme u nás majú snímaci uhol až 170 stupňov, ale za danú cenu a výbavu sa jedná o dobrý pomer cena / výkon.

Koľko trvá takáto montáž? Záleží od auta. V tomto prípade 3h.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade bola cena 270eur. /samotná kamera s lcd 136eur/

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu