Položky 0

Zlepšenie zvuku BMW F20 118D

BMW 118D F20 OEM REPRO STEG AMP SUBWOOFER. V tomto aute sme dopojili chýbajúce výškové reproduktory a pre zlepšenie basovej zložky doplnili subwoofer. Vďaka OEM riešeniam od iných výrobcov je možná výmena bez straty záruky. Zlepšenie zvuku BMW F20 118D

Reproduktory.  V aute pre dosiahnutie lepšieho zvukového zážitku sme použili do predných dverí chýbajúve výškové reproduktory. OEM výškové reproduktory od talianskej značky STEG pasujú na pôvodné miesto a dopojenie na pôvodnú kabeláž bez jej poškodenia. Pri niektorých BMW treba pri základnom audiu zakúpiť v BMW kryt s otvorom na výškový reproduktor.

Subwoofer sme použili od Ground Zero GZCS 10SUB namiesto rezervy, ktorý ostal zákazníkovi  so starého auta . Je osadený 25cm basovým reproduktorom, s výkonom 150/300W RMS/MAX, frekvenčný rozsah 30-180Hz, impedancia 2×2 Ohmy, v drevenej uzavretej ozvučnici. Pre mňa je to naj riešenie, keď nie je v aute rezerva a zákazník požaduje niečo „schované“. Dostatočný výkon zabezpečuje malý, ale výkonný a pritom nie moc drahý zosilňovač Excursion HXA 1K.

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od počtu reproduktorov na výmenu. V tomto prípade jeden pracovný deň. Po rozohraní reproduktorov /cca mesiac/ príde zákazník ešte na doladenie.

Koľko takáto úprava stojí? Všetko záleží od typu a množstva tlmenia a odhlučnenia a počte reproduktorov. V tomto prípade cena cca 550-650eur.

Odkazy : Ground Zero

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu