Položky 0
ZOSILNOVAC DSP BMW 320 ETON STAGE6 8885

ZOSILNOVAC DSP BMW 320 ETON STAGE6

Každopádne vidieť spokojného zákazníka za to stála. Úprava zvuku je vďaka DSP veľmi precízna a možnosť nastavovať deliace frekvencie, strmosť a časovky pre každý kanál zvlášť dovolí vyťažiť z reproduktorov to najlepšie. Ja som osbne za DSP a odporúčam každému trošku náročnejšiemu poslucháčovi. Cena za tento zázrak je 599eur čo nieje málo ale menej ako niekedy. Montáž nám trvala jeden pracovný deň..

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu