Položky 0

ZOSILNOVAC SUBWOOFER MERCEDES BENZ C-KLASSE JBL

Poznáte to, slabo Vám to basuje a zrazu Váš kamarát, náš zákazník, predáva dva subwoofre a zosilňovač, lebo dostal chuť na niečo silnejšie. Takže jednému sme prehodili niečo silnejšie a tento mercedes dostal dva uzavreté boxy JBL CS1204B napájané zosilňovačom JBL CLUB5501. Napájací set o priereze 20mm2 zabezpečuje dostatok „šťavy“. Samozrejme nakoľko sa jedná o sedan spravili sme pár „otvorov“, aby mali basy kade prúdiť do kabiny a robiť radosť pasažierom. Montáž nám trvala 4h.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

2 + 1 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu