Položky 0

ZOSILŇOVAČ SUBWOOFER TOYOTA RAV 4 PIONEER JBL

ZOSILŇOVAČ SUBWOOFER TOYOTA RAV 4 PIONEER JBL – V tejto RAV 4 sme už menili reproduktory a samozrejme vytlmili a odhlučnili predné a zadné dvere. Zákazník sa rozhodol pre zlepšenie a tak sme dopojili malý 4 kanál JBL STAGE A6004. S cenou 99eur ponúka výkon 4x60W pri 4 Ohmoch a reproduktorom JL Audio C1 650c dodal potrebnú dynamiku a výkon. Reproduktory vždy „ožijú“, keď dostanú požadovaný výkon, a ktorý sú skonštruované. V tomto prípade si veľmi dobre zvukovo aj výkonovo sadli. Zosilňovač sme dopojili pomocou OEM kabeláže, ktorú sme si vyrobili, takže sa nič „necvakalo“ = servis bude v pohode J Aby sme zvýraznili spodné pásmo na zadné sedadlo sme osadili aktívny subwoofer Pioneer TS-WX1010LA.

Subwoofer ma veľmi dobré rozmery a možnosť odpojenia v prípade potreby vďaka konektorom aj na napájaní. Osadený je 25cm basovým reproduktorom v uzavretej konštrukcií s výkonom 300W RMS. V balení je aj káblové ovládanie, takže podľa nálady/potreby si viete pridať, alebo ubrať. Montáž nám trvala 7 hodín, cena práca + materiál 720eur.

odkazy : JL Audio, Pioneer, JBL

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu