Položky 0
Sample Image

Zosilňovače WRX

Okrem aktívnej výhybky sú vybavené i regulárotorom pre zvýraznenie basov, tak ich možno obzvlášť dobre použiť aj k subwoofer boxom.

Ich využitie je skutočne univerzálne, veď v závislosti od nastavenia výhybky sú schopné na reprodukciu širokopásmových, basových alebo stredobasových + výškových reproduktorov. A v rámci vybratého frekvenčného pásma sa samozrejme dá presne nastaviť aj požadovaná deliaca frekvencia. Ak niekto by chcel sériovo spojiť viac zosilňovačov, potom na dvojkanálovom môže nájsť vedľa RCA vstupov aj výstupy. Zariadenia majú jednoduchý, čistý tvar, ktorý je v súlade so vzhľadom subwoofrov. Nie sú prehnané ale predsa len pritiahnu pohľady. A keď je niečo pekné a vydáva aj kvalitný zvuk, tak to musí byť ozaj pozoruhodným dielom!

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu