Položky 0
2010/11/andrejove_loga_audiotuning-novinka.jpg

AudioTuning 2060Duál

Teda dva basové reproduktory o priemere 20cm osadené v uzavretej konštrukcii z MDF očalúnenej kobercom a po oboch stranách opatrenej svorkovnicami pre pripojenie zosilňovača. Subwoofer je samozrejme dôkladne spracovaný, vytlmení, osadený a preskúšaný, aby ste si nekúpili „mačku v mechu“. Aby ste vedeli od koho ho máte je osadený naším logom a predávaný ako AudioTuning 2060 Duál. Jeho cena je 99Eúr. Jeho rozmery sú tak isto malé, ale vzhľadom na použitie dvoch 20cm basových reproduktorov je zvuk mohutný. Takže už ani poznámka o veľkosti sa nepočíta.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu