Položky 0

Autohifi BLOG

Náš blog je rozdelený na tri časti – autohifi montáže, autohifi novinky a autohifi testy. Od roku 2004 nám prešlo pod rukami nespočetné množstvo autohifi produktov a urobili sme veľa montáží, ktoré priniesli majiteľom veľa radosti z hudby v aute.
Všetky blogové články sú našim autorským dielom, pripravujeme ich po našej reálnej práci – po večeroch a ak v nich najdete niekde hrúbku alebo drobný omyl, dajte nám prosím vedieť a my to opravíme. Ak máte otázky ozvite sa nám alebo pošlite správu cez Facebook, kde už máme veľa spokojných zákazníkov.

Autohifi montáže

Najčastejšou montujeme tlmenie dverí a výmieňame reproduktory v predných dverách. Často sa jedná o takmer nové autá, kde najmä reproduktory a tlmenie prinesú kvalitu najvyššej triedy s doplnkovou audio výbavou rádovo niekoľkých tisíc.

Autohifi novinky

V našom eshope predávame naozaj len overené produkty, ktoré často dlhšie používame alebo testujeme. V blogových novinkách sa s Vami podelíme o prvé dojmy a vždy sa nájdu nedočkavci, ktorý hneď volajú a majú záujem o kúpu. Nebránime sa tomu! 

Autohifi testy

Autohifi test je v našom podaní riadený pocitmi a praxou, ktorú za sebou máme. Nemáme problém produkty rozobrať, pozeráme na kvalitu výroby, možnosti prepojenia a hľadáme praktické drobnosti, ktoré oceníte pri dlhodobom používaní.

Články môžete filtrovať aj podľa značky auta, ktorá vás zaujíma.

ACF: field_600d69b0cc465

Array ( [post_type] => Array ( [0] => post ) [post_status] => publish [posts_per_page] => 20 [post__not_in] => Array ( [0] => ) [tax_query] => Array ( [relation] => AND ) [meta_query] => Array ( [0] => Array ( [relation] => AND [0] => Array ( [key] => automobilky [value] => [compare] => != ) ) [1] => Array ( ) ) [paged] => 1 [orderby] => Array ( [date] => DESC ) )

JAGUAR F-PACE EVOTEC STP TLMENIE ODHLUCNENIE.

V tomto Jaguar-e sme tlmili a odhlučnili kufor. Požiadavka bola čo najviac utlmiť a tak sme použili všetko najlepšie čo máme.

...
Načítať viac článkov...
2.9849200248718 seconds