0

Autohifi BLOG

Náš blog je rozdelený na tri časti – autohifi montáže, autohifi novinky a autohifi testy. Od roku 2004 nám prešlo pod rukami nespočetné množstvo autohifi produktov a urobili sme veľa montáží, ktoré priniesli majiteľom veľa radosti z hudby v aute.
Všetky blogové články sú našim autorským dielom, pripravujeme ich po našej reálnej práci – po večeroch a ak v nich najdete niekde hrúbku alebo drobný omyl, dajte nám prosím vedieť a my to opravíme. Ak máte otázky ozvite sa nám alebo pošlite správu cez Facebook, kde už máme veľa spokojných zákazníkov.

Autohifi montáže

Najčastejšou montujeme tlmenie dverí a výmieňame reproduktory v predných dverách. Často sa jedná o takmer nové autá, kde najmä reproduktory a tlmenie prinesú kvalitu najvyššej triedy s doplnkovou audio výbavou rádovo niekoľkých tisíc.

Autohifi novinky

V našom eshope predávame naozaj len overené produkty, ktoré často dlhšie používame alebo testujeme. V blogových novinkách sa s Vami podelíme o prvé dojmy a vždy sa nájdu nedočkavci, ktorý hneď volajú a majú záujem o kúpu. Nebránime sa tomu! 

Autohifi testy

Autohifi test je v našom podaní riadený pocitmi a praxou, ktorú za sebou máme. Nemáme problém produkty rozobrať, pozeráme na kvalitu výroby, možnosti prepojenia a hľadáme praktické drobnosti, ktoré oceníte pri dlhodobom používaní.

Články môžete filtrovať aj podľa značky auta, ktorá vás zaujíma.

FIAT DUCATO KARAVAN REPRODUKTORY SUBWOOFER TLMENIE ODHLUCNENIE. Hlavný problém tohto karavanu bolo zle rozmiestnenie reproduktorov v kabíne pre vodiča. ...

Načítať viac článkov...