Položky 0

VW PASSAT B8 GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

Hluk vo vozidle prekážal zákazníkovi a tak sme sa rozhodli pre vytlmenie a odhlučnenie. Rozumné tlmenie podľa mňa je dvere, podblatníky, torpédo a pod nohami vodič + spolujazdec. Samozrejme aj zadný kufor podľa možností finančných. V tomto prípade sme dostali voľnú ruku ohľadom materiálu, požiadavka bola radšej viacej, ale kvalitnejšie. VW PASSAT B8 GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

Vytlmili a odhlučnili sme štyri dvere, štyri podblatníky, torpédo /priestor pod stieračmi/ a priestor pod nohami vodič + spolujazdec. Do vytlmených a odhlučnených dverí sme osadili komponentnú sadu JL Audio C1-650 osadenú v lakovaných MDF redukciách a pripojenú na OEM kabeláž bez jej poškodenia.

Pre lepšie odhlučnenie sme vymenili aj predné okná, klasickú sklo za izolačné dvoj sklo priamo od VW. Použili sme tlmenie Autofun M1 /4ks/, Autofun M2 /8ks/, Autofun M3/9ks/, odhlučnenie DrARTEX LACE 05 /4ks/, EVOTEC Neoprene N10 /2ks/, Neoprene N6 /13ks/. Montáž nám trvala 2 pracovné dni a cena práca + materiál 1200eur /v cene nieje zahrnuté dvoj sklo v cene 340eur/

VW PASSAT B8 GROUND ZERO AUTOFUN DRARTEX EVOTEC

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

odakaz na výrobcu GROUND ZERO

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu