Položky 0
DSP BMW X5 ESX X DSP 3277 2

DSP PROCESOR BMW X5 ESX

Táto nová X5-ťka mala od nás už vymenené reproduktory v predných dverách za Rockford Fosgate 10cm komponentnú OEM sadu a pod sedadlami 20cm basové reproduktory. Samozrejme dvere sme vytlmili a odhlučnili. Nakoľko výkon rádia bol nepostačujúci doplnili sme štvor kanálový zosilňovač CRUNCH, ktorý je vďaka kompaktným rozmerom ľahšie umiestniť do bočnice kufra. Teraz nastal čas na vylepšenie a tak sme medzi rádio a zosilňovač dopojili DSP procesor ESX, vďaka ktorému je ľahšie nastaviť zvuk pre individuálne požiadavky zákazníka. Je to možné vďaka EQ zvlášť pre každý kanál, časové korekcie, deliace frekvenicie a strmosti. Každý úkon sa na zvuku prejavý a nieje nič ľahšie dodatočne prenastaviť DSP, ak sa zákazníkovy zažiada zmena. Montáž s naladením nám trvala 1 pracovný deň a cena práca + materiál 490eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 10 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu