Položky 0
KOMPLETKA MB GLE ESX GROUND ZERO DLS AUTOFUN

KOMPLETKA MB GLE ESX GROUND ZERO DLS AUTOFUN

KOMPLETKA MB GLE ESX GROUND ZERO DLS AUTOFUN – Podľa vlastný slov zákazníka 2,5 rokov utrpenia v tomto aute s OEM audiom. Zákaznik ma rád hlasnu, ale aj kvalitnú hudbu. Výber reproduktorov padol na komponentné reproduktory od Švédskej značky DLS a konkrétne DLS MB 6.2 do predných aj zadných dverí. Všetko pekne na svojích miestach. Dvere sme samozrejme poriadne vytlmili Autofun M2 /17ks/ a odhlučnili Neoprene 6 /4ks/. Aby bol dostatok výkonu v lavej časti kufra sme osadili 4 kanál DLS P44, ktorý bohate stačí na 4 dvere. Zákazník od začiatku chcel poriadny subwoofer a vďaka Ground Zero GZUB 3000XSPL sa mu to splnilo. Podľa mňa za dobré peniaze /199eur v akcií/ výborný subwoofer. Výkon mu dodáva Gladen RC1200C1. Komunikáciu OEM rádio vs 2x zosilňovač má na starosti  DSP procesor za veľmi príjemnú cenu 299eur ESX X-DSP. Jedná sa o 8 kanálový DSP procesor, ktorý am 6 kanálový vstup či Hi, alebo LOW. Samozrejmosťou je AUTO ON. Záakznik si môže výkon subwoofra regulovať vďaka ovládačke. Montáž  nám trala 2 pracovné dni a cena práca + materiál 2500eur.

KOMPLETKA MB GLE ESX GROUND ZERO DLS AUTOFUN

Odkazy : ESX, Ground Zero

O spoločnosti Ground Zero

Rešpektujte hudbu!

Už po niekoľkých rokoch je nemecká značka s americkými koreňmi už medzinárodne známa. V Amerike je Ground Zero popredným výrobcom subwooferov s veľkým priestorovým zvukom. Dnes spoločnosť so svojou celosvetovou distribúciou vo viac ako 65 krajinách ponúka kompletný sortiment viac ako 400 automobilových hifi produktov, všetko vyvinuté v Nemecku.Značka Ground Zero, ktorá je celosvetovo registrovaná, je jedným z najuznávanejších svetových značiek v oblasti automobilovej hifi. Najlepším dôkazom sú porovnávacie testy v nezávislých obchodných časopisoch, do ktorých produkty Ground Zero neustále umiestňujú víťazný kruh s najlepšími hodnoteniami ceny / výkonu, funkcií a kvality.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 7 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu