Položky 0
SKUSKA ETON STAGE 4 AUDIOTUNING.SK 4434

SKUSKA ETON STAGE 4 AUDIOTUNING.SK

Tento zosilňovač s DSP má štyri výstupy 4x105W/160W 4/2Ohmy, v premostený 2x320W pri 4 Ohmoch. Zosiňovač má 4x RCA vstup a 2x RCA výstup, ktorý je nastavovaný cez DSP, takže pripojením ďalšieho zosilňovača môžete nastavovať napríklad trojpásmo v aktíve, alebo dvojpásmo a subwoofer. Možnosťí je viacej. Jeho cena podľa mňa, vzhľadom na výbavu, nieje vysoká. Na náš trh je  uvedený v cene 469Eur s DPH. Rozmery sú malé takže ani s osadením do auta nebude problém.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu