Položky 0
2014/11/SUTAZ.png

SÚŤAŽ: Pošli Foto a vyhraj Parkovačky.

A mám tu niečo pre Vás. Ak pošlete na mail audiotuning@audio04.foodbuddy.sk foto svojej polovičky/polovičiaka pri Vašom aute, môžete vyhrať parkovacie senzory v hodnote 70,-Eur s lakovaním v cene 24,-Eur od nášho skvelého lakoša Maťa ZADARMO. Stačí len zaslať foto, my ju zverejníme na našom FB a fotka s najviac LIKE vyhrá. Uzávierka 15.12.2014 následne montáž podľa želania výhercu. Andrej Siváček AudioTuning.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu