Položky 0

VW AMAROK AUTOFUN NEOPRENE GROUND ZERO RADIOACTIVE

Zadanie zákazníka bolo zlepšiť zvuk v tomto Amaroku. Po vypočutí som sa rozhodol pre reproduktory Ground Zero Radioactive série, ktoré sa podľa mňa veľmi dobre vysporiadajú zo zvukom VW rádia. Dvere sme poriadne vytlmili Autofun M2 9ks a Autofun M3 4ks a odhlučnili Neoprene 6 4ks. Do takto upravených dverí sme osadili pomocou MDF redukcií komponetné reproduktory Ground Zero GZRC 165 do predných a koaxiálne GZRF 16 do zadných dverí. Zvuk je výrazne pepší a aj komfort vďaka tlmeniu a odhlučneniu počas jazdy. Montáž nám trval 1 pracovný deň a cena práca + materiál 670eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 10 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu