Položky 0
2011/09/nasarada_at.jpg

3M Set na leštenie svetlometov

Odstráni a vyhladí škrabance, vyleští Vaše svetlá tak, že budú opäť ako nové. Aj napriek tomu, že sada obsahuje takmer všetky diely potrebné k procesu leštenia, je požadovaná určitá skúsenosť a zručnosť, preto je vhodnejšie nechať túto prácu na profesionálov. Ak sa rozhodnete, že si leštenie svetiel urobíte sami, tento set máme v ponuke za MOC 36€, čo je oproti cene nových svetiel bezkokurenčná cena. A na záver si môžete pozrieť svetlá pred a po leštení.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu