Položky 0

AKCIOVÝ SET Subwoofer do rezervy reproduktorty STEG

Teraz je najlepší čas na UPGRADE audiosystému vo vašom aute. Práve preto sme pre vás pripravili neodolatelnú ponuku. Talianske reproduktory STEG SQL 650C, ktoré sú doplnené aktívnym subwooferom AWAVE AST11T s výkonom 150W RMS. AWAVE AST11T zaujme hlavne možnosťou montáže do rezervy.  STEG SQL 650C sú komponentné reproduktory s výkonom 110W  RMS a frekvenčným rozsahom 60 – 20 000 Hz.

Akciový set STEG + SUB do rezervy

Predné dvere repro + tlmenie + subwoofer
€841
€ 727

  • Reproduktory STEG SQL 650C
  • Subwoofer AWAVE AST11T
  • Komplet tlmenie predných dverí
  • Odborná montáž

Kontaktuje nás
alebo nám zavolajte 0903 373 526​

Čo by to bolo za montáž kvalitnej hudby bez tlmenia dverí. U nás dbáme na poriadné tlmenie a odhlučnenie auta, a preto používame iba najkvalitnejší materiál. V tomto prípade sa jedná o celkovo 5 vrstiev, 3 vrstvy tlmenia /vonkajší + vnútorný plech a tapacír/ EVOTEC 2.0, 2 vrstvy odhlučnenia EVOTEC NEOPRENE 6MM a akustické rúno na tapacír STEG S7

Celý set obsahuje reproduktory, subwoofer, MDF redukcie na reproduktory, napájací set, konektory, kabeláž a samozrejme aj tlmenie predných dverí a to vrátane materiálu a práce.

Pôvodná cena : 841€

AKCIOVÁ CENA : 727€

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 15 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu