Položky 0
AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX – Tlmenie tejto A3-jke 6sme  vytlmili a odhlučnili predné a zadné podblatníky. Na podblatníky sme použili tlmenie Autofun M3 /7ks/o  a odhlucnenie Baffle 05 od DrARTEX /13ks/.  Výsledok bude kľudnejšia jazda a menej hľuku od kolies a cesty. Osobne by som ešte dorobil dvere /cca 150-200eur práca+materiál 8-10plátov/, priestor pod nohami vodič spolujazdec /cca 150eur práca+materiál 6-8plátov/ a priestor pod stieračmi “Torpédo” /cca 120-150eur práca+materiál 2-4plátov/ a bude to super. Táto montáž nám trvala 7 hodín cena práca + materiál 350eur.

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu