Položky 0
2011/09/novinka_at4.jpg

Doživotná záruka na montáž v AudioTuning-u

Aby ste vedeli, že to s inštaláciami myslíme vážne, rozhodol som sa na všetky montáže vykonané u nás v dielni AudioTuning poskytovať nadštandardnú doživotnú záruku. Na montované výrobky je záruka od výrobcu štandardne dvojročná, no na montáž Vám dám doživotnú záruku. Ide mi hlavne o dôveru, aby ste si nemysleli, že keď náhodou sa niečo pokazí nebudete mať na to záruku a budete musieť platiť za opravu. Táto záruka platí na montáž auto audia, parkovacích senzorov, LED denného svietenia a samozrejme multimédií. Ku každej montáži dostanete od nás záručný list, kde budete mať označenú doživotnú záruku.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 14 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu