Položky 0

KOMPLETKA SUZUKI VITARA JBL DRARTEX NEOPRENE

V tejto Vitare sme zlepšili zvuk pomocou nových reproduktorov JBL a samozrejme  tlmenia a odhlučnenia. Do predných dverí sme osadili JBL GTO609c. Jedna sa o skvelé reproduktory vhodne ako na rádio tak aj na zosilňovač, keby ste chceli časom Upgrade robiť.  Dvere sme samozrejme vytlmili pomocou DrARTEX Medium 7ks a odhlučnili pomocou neoprénu 10mm 2ks. Celá montáž nám trvala 4hodiny a cena práca + materiál 360eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 3 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu