Položky 0

Novinka u nás reproduktory Hertz DSK 170.3

Od Talianskej značky Hertz máme na sklade základnú vyššiu strednú triedu. Teraz sme naskladnili aj strednú sériu s označeným Dieci. Výkon komponentnej sady s označením Hertz DSK 170.3 je 80W RMS a 160W max, impedancia 4Ohm, frekvenčný rozsah 50-23.000Hz a citlivosť 93dB. Podľa mňa sa jedná o slušné parametre a napojenie na OEM autorádio vďaka vyššej citlivosti nie je problém. Priemer stredobasového reproduktora je 170mm a výškový reproduktor má priemer 24mm. Výhybka je spojená pre výškový aj stredobasový reproduktor. Cena komponentnej sady je 84,90Eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

8 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu