Položky 0

Popis

Pre uľahčenie rozhodovania smepripravili pre majiteľov BMW možnosti úpravy zvuku. Táto je druhá DSP úprava zvuku a obsahuje už DSP zosilňovač a zadné koaxiálne reproduktory .

Už keď sa má niečo robiť nech to stojí za tie peniaze. Takže vymenia sa predné repro 6ks, 4ks dvere, 2ks pod sedadlami prednými a do zadných dverí osadíme koaxiálne reproduktory.
Do dverí ide komponentná 10cm sada VIBE s výkonom 60W RMS, citlivosť 90dB a frekvenčný rozsah 80-25000Hz. Pod sedadlá sa osadia do pôvodných boxov 20cm basové repro VIBE  s výkonom 100/160W RMS/MAX a frekvenčný rozsah 55-300HZ.
Do zadných 10cm koaxiálne reproduktory MB Quart QM 100X-BMW s výkonom 60/120W RMS/MAX. Samozrejme bez výkonu nieje sranda takže sa dopojí zosilňovač 6 kanálový s DSP zvukovým procesorom pre lepšie nastavenie a hlavne presnejšie nastavenie zvuku pre konkrétneho zákazníka/poslucháča.

DSP zosilňovač značky ESX má výkon 4×40/60W RMS 4/2Ohmy a 2×70/100W RMS 4/2Ohmy pričom 4x výstup sa použije na reproduktory vo dverách a 2x silnejší na basové reproduktory pod sedadlami vodič + spolujazdec, obsahuje káblové ovládanie a perfektne spolupracuje s OEM rádiom bez potreby ďalších periférií.

V cene setu je:
VIBE OPTISOUND BMW F-V4 ⇒ predné reproduktory + reproduktory pod sedadlo
MB QUART QM100X BMW ⇒ zadné reproduktory
ESX XE6440-DSP ⇒ DSP procesor

Tlmenie :
Autofun M1 ⇒ 4 kus.
Autofun M2 ⇒ 4 kus.
Autofun M3 ⇒ 5 kus.
Evotec N. 6mm ⇒ 4 kus.
Kabeláž potrebná k montáži.

V cene je tlmenie Autofun o hrúbke 1mm /4ks/, 2mm /4ks/ a 3mm /5ks/. Odhlučnenie Evotec N6 /4ks/ na dvere. Taktiež 20mm napájací set, komplet kabeláž a všetko potrebné k montáži a práca 2 dni. Jediné, čo nie je v cene sú lišty s otvorom na výškový reproduktor, ak auto nemá otvor dá sa to aj bez nich, ale je to krajšie do líšt s originál prípravou na výškový reproduktor.

Naše kompletky pre BMW s DSP
BMW SET S DSP PROCESOROM 1
BMW SET S DSP PROCESOROM 3

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

BMW SET S DSP PROCESOROM 2

Kompletný set ozvučenia a tlmenia pre BMW – v cene sú predné repro Vibe 6ks, 4ks dvere, 2ks pod sedadlami a 2x zadné reproduktory MB Quart + 6 kanálový DSP zosilňovač ESX + napájací set.

1569.00

Dostupné na objednávku

Kategórií: Značky: , ,

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Podobné produkty

Naše montáže