Položky 0
Audison APBMW X4E Reproduktory pre BMW
Audison APBMW X4E Reproduktory pre BMW
Audison APBMW X4E Reproduktory pre BMW
Audison APBMW X4E Reproduktory pre BMW

Audison APBMW X4E reproduktory pre BMW

Koaxiálne reproduktory APBMW X boli navrhnuté pre modely BMW, ktoré neumožňujú inštaláciu predných komponentných reproduktorov ani upgrade zadného systému.

199.99

Dostupné na objednávku

Máme viac ako 15 ročné skúsenosti s montážami fólií a autohifi produktov. Záruka kvality!

U nás nakúpené produkty Vám namontujeme, zatlmíme auto a nalepíme ochranné, či wrap fólie. Radi Vám poradíme pri výbere!

Popis

Koaxiálne reproduktory APBMW X boli navrhnuté pre modely BMW, ktoré neumožňujú inštaláciu predných komponentných reproduktorov ani upgrade zadného systému. 100 mm (4″) APBMW X4E s košom a upevňovacími skrutkami vyhradenými pre konkrétny model automobilu. Majú membránu z vodeodolného papiera pre prirodzené frekvencie stredného rozsahu, neodymový magnet pre maximalizáciu výkonu a 25 mm (1″). Kmitacia cievka zo sklenených vlákien pre vysoký výkmit a tuhosť zároveň. 20 mm výškový reproduktor ponúka optimalizovanú funkciu rozptylu pre originálne umiestnenie v aute, čím sa zvyšuje kvalita zvuku na realistickú úroveň. Súčasťou sú Plug & Play konektory a 30 cm predlžovací kábel pre jednoduchú inštaláciu.

Plug & play systémy sú špecifickým svojim jednoduchým zapojením. Takéto produkty sú vyvinuté pre určité typy áut, a preto je zaručená ich kompatibilita. Výmena je jednoduchá a rozdiel znateľný.

K produktu Audison APBMW X4E Reproduktory pre BMW odporúčame dokúpiť : Audison APBMW S8-4 Subwoofer pre BMW

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Podobné produkty

Naše montáže