Položky 0
2011/02/audiotuning.jpg

Original multimedia do Fordu

telefonovanie, prehrávanie hudby z USB kĺuča. Pre ľahšie parkovanie s kombi autom sme domontovali parkovaciu kameru určenú na miesto pôvodného osvetlenia ŠPZ, takže nieje nutné vrtať do nárazníka. Táto kamera je opatrena osvetlením ŠPZ, takže oň neprídete. Kamera uľahčuje cúvanie čím samozrejme prispieva aj k bezpečnosti. Zapojenie multimedie cez CAN-BUS zbernicu umožnuje aj zobrazovanie niektorých funkcií ako napríklad sila vyhrievania interiéru na displeji multimediálnej jednotky.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 12 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu