Položky 0

Poďakovanie.

 Výsledok uvidíte na fotkách. Môj dobre organizovaný neporiadok som musel vystahovat a na druhý den dvaja majstri kontrolovaný majitelom nanosili, poskladali a doladili nový nábytok priamo na mieste činu. Výsledok podľa mna a mne blízkych ludí organizovaných v audiofilskej skupine je vydarený a hlavne účelny a poriadku milovny:) O tom, že teraz mám aj viac priestoru pre seba a moju úchylku repra, zosiky a bedne ani nemôže byť reč. Treba všetko zverit do rúk odborníkom na to stvorených a inač ako dobre to dopadnúť nemôže. Ďakujem Firme Benalex s.r.o. a najme Peťovi Benkovi alias Bonbooonovi za kvalit, rýchlosť a rozumnú cenu. Diky Bonboooon:)

Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu