Položky 0
2011/06/ecoroute_dnx_100px.jpg

Test ecoRouteHD s DNX9280BT v AudioTuning

Po zapojení novej multimédie DNX9280BT a zapojení ecoRouteHD čidla od OBDII konektora, najprv jednotka nechcela ani po 2 minútach nájsť čidlo. Už som sa odhodlával, že budem musieť zobrať do rúk manuál a preštudovať :). Ale ako každé zariadenie, by sa to malo zapájať pri vypnutom automobile, tak som vypol motor, znova naštartoval a do 30s už bola jednotka s čidlom spárovana cez Bluetooth. A ako som prezentoval funkcieecoRouteHD v článku, tak multimédia fungovala presne ako má, viď videá.

pripájanie ecoRouteHD k DNX9280BT     Možnosti zvolenia si hodnôt v budíkoch          Zobrazené funkčné budíky

Samozrejme, ma zaujalo, keď čidlo komunikuje cez Bluetooth rozhranie, či funguje handsfree telefonovanie. Samozrejme fungovalo. Spokojnosť bola absolútna, tak som skúsil noname OBDII modul. Bohužiaľ, tak ten nefungoval. Tu asi zapracoval Garmin, a obmedzil použitie len s ich čidlom.

Na záver, som si všimol, že majiteľ disponuje mobilným telefónom značky HTC na OS Android. Zaujímalo ma, či pri pripojení cez USB, bude jednotka s týmto typom telefónu spolupracovať. V USB Mass Storage móde som videl kompletne pamäť prístroja a dokázal prehrať všetky audio/video formáty vrátane videa, a nebol potrebný žiaden špeciálny kábel. Nabíjanie samostného telefónu je už samozrejmosťou.

Ďakujem firme AudioTuning za poskytnutie priestorov a zabezpečenie automobilu na otestovanie. Viď. fotografia, ako sa snažia pri montáži na želanie zákaznika. Náhodou, akurát vykonávali montáž zosilňovača značky JBL.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu